Contacteer ons via:
Ines 0472 40 97 57 - Leen 0478 43 12 73

ines@logopedieplus.beleen@logopedieplus.be

© 2015 by LogopediePlus.

Wie zijn wij?

Ines Vanhooren

Onderzoek en behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

  • Lees- en rekenmoeilijkheden bij kinderen met syndroom van Down

  • Preverbale logopedie: behandeling van eet- en drinkproblemen en/of slikstoornissen bij jonge kinderen (0-2 jaar)

  • Stemproblemen bij kinderen én volwassenen

  • Spraak- en taalproblemen na beroerte of trauma

  • Slikproblemen na beroerte of trauma

Lisa De Lille

Behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

  • Afwijkend mondgedrag

  • Typ 10

Tess Van Vrekhem

Behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

tess@logopedieplus.be

Please reload

Leen Dejonghe

Onderzoek en behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

  • Afwijkend mondgedrag

  • Begeleiding van middelbare schoolstudenten

Laura Vandemoortele

Behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

  • Typ 10

  • Stemproblemen bij kinderen én volwassenen

  • Spraak- en taalproblemen na beroerte of trauma

laura@logopedieplus.be

Amy Steyaert

Behandeling van:
  • Taalontwikkelingsproblemen en articulatiestoornissen bij kinderen

  • Leerproblemen en –stoornissen

  • Typ 10

amy@logopedieplus.be

Please reload

Sofie Mestdagh

  • intelligentieonderzoek

sofie.mestdagh@hotmail.com

Please reload